Запрошуємо відвідати «музей одного життя» з унікальною експозицією вічних тем та людських почуттів: пристрасть, ревнощі, любов, зрада, секс, екзистенція та пошук Бога. Анна, як і решта персонажів цієї історії, освічена та талановита людина. Вона прочитала всі книги, вона має усі ресурси. Але попри це, вона стає заручницею життєвих обставин, в яких не може впоратися із найпростішими емоційними „азбуками”. Анна, для якої свобода завжди була найбільшою цінністю, а правда – найвищим законом, втрачає себе, зробивши хибний вибір. Її життя перетворюється у вічну дилему, а вітальна сила в гнітюче терпіння. Чи справді існують помилки, які неможливо виправити?
5 причин відвідати виставу «Довірливі розмови»:
1. Вистава здійснена за мотивами роману Інгмара Бергмана – геніального кінорежисера, творчість якого, відома глибинним психологізмом та досконалим розумінням людської природи.
2. Це вистава формату site-specific. Її дія органічно вплетена у простір, в якому вона відбувається. Глядачі разом із персонажами переміщаються кімнатами історичної будівлі, а декораціями слугують інтерʼєри початку двадцятого століття.
3. Ця вистава впевнено займає місце у переліку ексклюзивних постановок Києва, адже її перегляд можливий одночасно лише для 24 глядачів.
4. Любите мінімалізм? Тоді вам сподобаються «Довірливі розмови». Це тиха вистава. Нічого зайвого. Театр з мінімумом театральних засобів виразності. Справжній «театр підглядання».
5. На цій виставі вам доведеться попрацювати. Смисли тут не артикулюються та не стають наративами, на них потрібно полювати.